MİSYON

Yaratıcı ve pozitif düşünen, öğrenmeyi öğrenen, öğrendikleri ile farklılık yaratan, şirketine bağlı, şirketine sahip çıkan beyaz ve mavi yaka çalışanlarımız ile bulunduğumuz sektörde farklılık yaratarak ve lojistik sektöründe piyasaya yön vermektir.

Çalıştığımız firmalara en kaliteli hizmeti sunarak, başta müşteri memnuniyeti olmak üzere, müşteri odaklı tüm lojistik sürecin eksiksiz ve aksamadan yürütülmesinin sağlanmasıdır. Kazandıkça kazandıran, ilerledikçe hep beraber ilerleyen, hep ileriye yürüyen iş mantığımızla, başta ülkemize sonra şehrimize ve şirketimize hedeflerimiz doğrultusunda belirlenen değerlerin, hem ekonomik hem de ve kültürel anlamda bütününe ulaşmaktır,

Çalışanlarımızın da, sosyal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayan, vermiş ve verecek olduğumuz Teknik, mesleki ve kişisel eğitimler ile nitelikli, donanımlı çağın teknolojisiyle donanmış üretici insan profilinde yetişmelerini sağlamaktır. Çalışanlarımızın, bulunduğumuz sektörde, iş ve hizmet hayatının gerektirdiği rekabetçi ortam ve şartlarda, her yönü ile yetiştirmek, bu süreçte şirket benliğimizi, milli ve ahlaki değerlerimizi şirket bünyemizde koruyarak ve muhafazasını sağlayacak bilinçte ve kararlılıkta olmalarını sağlamaktır.

VİZYON

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yenilikleri takip eden, lojistik Sektörüne yön veren, ulusal ve uluslararası alanda, bölgemizde hatta Ülkemizde ilkleri ve enleri yaşatacak firma olmak ve bu hedefle yürümektir.

İlk etapta bölgesinde tercih edilen önder bir kurum olmak ve bu önderliğimizi,  şirket bünyemizde çalışanlarımızı sürekli sosyal, kültürel faaliyetlerle ve Mesleki, teknik, kişisel eğitimlerle destekleyerek, sektörde hedeflediğimiz noktalara emin adımlarla ilerlemektir.

Daha sonraki süreçte, Türkiye genelinde adından söz ettiren lojistik sektöründe en saygın ve tercih edilen kurum olmaktır. Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu, sektörün de teknolojiye ayak uyduran, gelişime ve değişime açık, rekabet ortamına ayak uyduracak nitelikli insan gücünü yetiştirmektir.

Sektöründe önder, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmada ve hizmet sunumun da lider konumda ve pozisyonda olmayı hedeflemekteyiz,

Kaliteli hizmete önem vererek ve her aşamada bu bilinçle hareket ederek, kalitenin her sürecinde kendimizi daha fazla geliştirerek, vizyonumuz da belirttiğimiz hedeflerimizi kalıcı olarak yakalayacak ve tüm müşterilerimiz için kalitenin simgesi olarak AKDENİZ PETROLLERİ Firmasını hafızalara yazdırmaktır.

© 2015 by Akdeniz Petrolleri 

Yeni Mah. 4387 Sok. No:1/1 Sarıçam, ADANA 

Tel:0322 233 40 28 (pbx)- info@akdenizpetrolleri.com.tr