KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite sistemi çerçevesinde tüm çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimi için her türlü eğitim olanağı ve imkanları sağlamaktır.

Akdeniz A.Ş nin kalite politikası ,  müşterilerimizin  ihtiyaç ve beklentilerini tüm süreçlerde tam olarak karşılayan bir anlayış içerisinde güvenilir ve aranan bir firma olarak iş hacmini sürekli geliştirmek, yenilemek , çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelere paralel olarak ürettiğimiz her üründe sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktır.

Çalışanların Gelişimi,

Kalite sistemi çerçevesinde tüm çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimi için her türlü eğitim olanağı ve imkanları sağlamaktır.

Ürün Kalitesi,

Üretim ve uygulama kalitesinin taşıdığı öneme bağlı olarak sahip olduğumuz ilgili ulusal standart sertifikalarımızın  ( CE, TSE ) gerektirdiği teknik koşullara dayalı üretim yapmak ve ürün kalitesini en yüksek seviyede tutarak devamlılığını sağlamaktır.

Müşteri Odaklı Ürün, Hizmet

Planlanacak bütün faaliyetlerin merkezinde müşteri değeri üzerine odaklanma, müşteri beklentileri , ihtiyaçları  ve  tatmin düzeyleri dikkate alınarak uzun süreli ve kesintisiz , yenilikçi ve çözüm odaklı bir sistemin devamlılığını sağlamaktır.

© 2015 by Akdeniz Petrolleri 

Yeni Mah. 4387 Sok. No:1/1 Sarıçam, ADANA 

Tel:0322 233 40 28 (pbx)- info@akdenizpetrolleri.com.tr